Blog

Salon Dekorasyonu ile Fark Yaratmanız İçin Yaratıcı Berjer ve Kanepeler

Salon Dekorasyonunuz ile Fark Yaratmanız İçin Yaratıcı Berjer ve Kanepeler

Salonlar evlerde bulunan en değerli alanlardır. Salonlara aile bireyleri, arkadaşlar ve misafirler sık girip çıkmaktadır. Bu alanlarda fazlaca zaman geçirilmektedir. Yemekler salonlardaki masaların üzerinde yenmekte, kaliteli sohbetler bu alanda yer alan mobilyalarda gerçekleştirilmektedir. Salonların geniş olması insanların bu alanda daha çok rahat etmesini sağlayacaktır. Salonların insanlara sunduğu atmosfer son derece önemlidir. Bu atmosferin pozitif bir ortam ortaya çıkarabilmesi için salonlarınızda yer verdiğiniz mobilyalara dikkat etmeniz önemlidir. Salonlarınızda kullandığınız berjer, kanepe ve koltukların birbirleri ile uyum içerisinde olması son derece güzel bir ortam oluşturacaktır. Salon dekorasyonu sayesinde salonların işlevselliği daha da artacaktır. Bu alanda uzun zaman geçiren insanlar kaldıkları süre boyunca herhangi bir rahatsızlık hissetmeyecektir. Salonlarda kullanabileceğiniz birtakım mobilya çeşitlerine aşağıda yer verilmiştir. Bu mobilya grupları sayesinde aradığınız yaratıcı oda dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.

Milano Model Berjer

Milano Model Berjer

Tipi berjerlerden daha farklı bir tasarıma sahip olan Milano, adından sıkça söz ettiren bir üründür. En kaliteli dinlenme zamanlarınızı bu berjer üzerinde geçirebilirsiniz. Berjerde yer alan sırt kısmı C tipinde tasarlanmıştır. Bu sayede sırtınızı ve kollarınızı kavrayan bir mobilyaya sahip olabilirsiniz. Modelde bulunan 4 ayak, ince bir tasarıma sahiptir. Bu ayakların geniş bir gövdeyi taşımaktadır. Milano Model Berjer üzerinde ek herhangi bir yastık ya da kırlent yer almamaktadır. Modelin oturma minderi kalın şekilde tasarlanmış ve rahat olmanız amaçlanmıştır. Sade bir kumaş ile kaplı olan bu modeli hareketli parçalar ile kombin yapabileceğiniz gibi Milano kanepe ile de bir arada kullanabilirsiniz.

Milana Model Kanepe

Sütlü kahve tonunun verdiği cana yakınlık ile oluşturulan bu takımı salonlarınızda severek kullanabileceğiniz gibi yaşam odalarınızda da tercih edebilirsiniz. Sizlere en rahat oturma deneyimini sunacak olan bu kanepe iki adet geniş süngere sahiptir. Milano Model Kanepe ayakları oldukça kısadır. Modelde kullanılan kırlentlerde özgün desenler göze çarpmaktadır. Modeli satın alarak modern dekorasyonun izlerini salonlarınıza taşıyabilirsiniz. Ayrıca modeli klasik oturma gruplarınız ile bir arada da kullanabilirsiniz. Kendi tarzınıza en uygun şekilde kullanacağınız bu kanepe oldukça işlevseldir.

Paradise Model Berjer

Eski zamanların popüler filmlerinden fırlamış gibi bir görünüme sahip olan bu model, rahatlığı ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Modelde yer alan iskelet yılları devirecek bir sağlamlığa sahiptir. Modelin portatif oluşu herhangi bir taşınma işleminde sizlere kolaylık sağlayacaktır. Modelin sırt kısmı, kol kısmı ve ayak kısmı komple ahşap ile donatılmıştır. Modelde yer alan kırlent, hareketli bir kumaşa sahiptir. Paradise Model Berjer satın alarak 2022 yılını geleneksel salon tasarımı yaparak geçirebilirsiniz. Bu modeli kare ya da dikdörtgen bir orta sehpa ile kombin yaparak salonunuzu zenginleştirebilirsiniz.

Paradise Model Kanepe

Paradise berjer ile benzer olarak geleneksel bir yapıda tasarlanan bu model eski çağların kapılarını sizler için aralamaktadır. Geleneksel yapı ile klasik stili aynı çatı altında birleştiren bu model sayesinde aradığınız ortama kavuşabilirsiniz. Modelde kullanılan kumaş açık renktir. Bu sayede odalarınızda ferah ve ışık dolu bir görünüm ortaya çıkarabilirsiniz. Paradise Model Kanepe üçlü minderler kullanılarak dizayn edilmiştir. Kanepenin sırt kısmında ergonomik olması amacı ile çizgilere yer verilmiştir. Modelde yer alan kırlentler oldukça rahattır.

Richmond Model Berjer

Tasarımı ile uzaktan gören insanları bile kendisine hayran bırakan bu üründe sade renk kumaşa yer verilmiştir. Modelin sırt kısmı uzun olarak planlanmış olup sırt kısmının boynunuzu ve başınızı rahat ettireceği görülmektedir. Modern çağın paralelliğinde ilerleyen bu tasarım, renkli bir kırlent ile tamamlanmıştır. Salonlarınızda özgün bir dekorasyon hedefiniz var ise oturma gruplarınızı Richmond Model Berjer sayesinde tamamlayabilirsiniz. Modelin geniş gövdesi ve yuvarlak tasarımı dikkatleri üzerine çekmektedir.

Rixos Model Berjer

Evlerde romantik bir ortam yaratmak amacında olan insanlar için tasarlanmış Rixos Model Berjer kırmızı renklerle donatılmıştır. Yalnızca rengi ile değil tasarımı ile de dikkat çeken berjerde yuvarlak bir ayak kullanılmıştır. Berjerin C şeklinde sırt yapısı, rahatlık açısından oldukça avantajlıdır. Bu modeli satın alarak evlerinizde çarpıcı bir görünüm ortaya çıkarabilirsiniz. Berjeri kendi takımı ile kullanabileceğiniz gibi sade oturma gruplarınız ile de kombin yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir