Blog

Kaliteli Parçalar ile Oturma Odası Dekorasyonunuzu Tamamlayın

Kaliteli Parçalar ile Oturma Odası Dekorasyonunuzu Tamamlayın

Oturma odaları hem şık hem de kaliteli olarak tasarlanması gereken alanlardan biridir. Şıklık, mobilyaların birbirleri ile uyumundan ve 2022 yılına ait detaylara sahip olup olmamasından anlaşılabilmektedir. Şık ürünlerde renklerin birbirileri ile geçişi başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Kaliteli ürünler, odalarda olmazsa olmaz parçalardır. Bu ürünleri bir kez satın alarak uzun yıllar kullanabileceğiniz bir dekorasyon ortaya çıkarabilirsiniz. Kaliteli oturma odası mobilyaları sayesinde özgün bir dekorasyon ortaya koyarak arkadaşlarınız arasında fark yaratabilirsiniz. Dekorasyonunuzu yaratır iken yararlanmayı düşündüğünüz parçaların birbirilerini tamamlamasına izin vermelisiniz. Aşağıda birbirini tamamlayacak detaylara sahip kaliteli parçalar bulunmaktadır. Bu parçalardan ilham alarak oturma odası dekorasyonu yapabilir ve bu odalarınızı uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Delux Model Berjer

Delux Model Berjer

Berjerler insanların rahat edebilmesi amacı ile tasarlanan ürünlerdir. Berjerlerin tasarımı tek bir insanı kapsayacak şekilde yapılmaktadır. Berjerlerde genel olarak uzun bir sırt kısmı ve yüksek ayaklar göze çarpmaktadır. Ancak her model bu şekilde olmak zorunda değildir. Mazı modellerde kısa bir sırt bulunur iken bu sırtı kısa ayaklar desteklemektedir. Bu modellere örnek olarak Delux Model Berjer verilebilmektedir. Delux modelin sizlere sunduğu kadife yumuşaklığı sayesinde rahatlığınızı kat be kat artıracaksınız. Modelin kol detayında bulunan kare desenler sayesinde dekorasyonunuzu canlandıracaksınız. Modeldeki yüksek minder ile oturdukça derinleşen bir mobilyaya sahip olabileceksiniz. Modeldeki sade renk tonunu hareketli parçalar ile kullanarak eşsiz bir oda ortaya çıkarabileceksiniz.

Delux Model Kanepe

Genel olarak Delux model berjer ile bir arada kullanılan bu kanepe, yuvarlak kollara sahiptir. Kanepenin kolları süngerler ile doldurularak rahat bir tasarım sağlanmıştır. Delux Model Kanepe üzerinde kullanılan kırlentlerde mobilyadaki ile aynı tonda kaju rengine yer verilmiştir. Bazı kırlentlerde ise beyaz kullanılmıştır. Modelde bulunan kısa ayaklar ortama modern bir hava kazandırmaktadır. Bu modeli kullanarak oturma odanızın konforunu artırabilirsiniz. Model sayesinde birden fazla kişiyi aynı anda ağırlayabilirsiniz. Geniş bir yapıya sahip olan model, uzun yıllar dayanabilecek kaliteli malzemelerden imal edilmiştir. Modelin kaju renginde olması farklı pek çok mobilya ile uyum sağlayabileceğini göstermektedir.

Escade Model Berjer

Mavi tonlarından hoşlanan insanlar için özel olarak üretilen bu berjeri kare bir yapıda tasarlanmıştır. Berjerin hem sırt kısmı hem de oturma kısmı kare yapıdadır. Modelin iskeletinde de mavi renk göze çarpmaktadır. Kol detaylarında keskin geçişlere yer verilen bu model, sizleri 2022 yılında adım adım gezdirecek bir tasarıma sahiptir. Modelde modern stilin izleri klasik stil ile bir araya getirilerek kreatif bir tasarım ortaya konmuştur. Escade Model Berjer satın alarak aradığınız elit ortamı kısa süre içerisinde oluşturabilirsiniz.

Escade Model Kanepe

Bu kanepe modelinde genel olarak açık tonlara yer verilse de mavi tonların etkisinden de söz edilebilmektedir. Kreatif bir kol detayına sahip olan Escade Model Kanepe sayesinde evlerinizde minimal geçişlere yer verebilirsiniz. Modelin ayak kısımlarında da mavi renk göze çarpmaktadır. Bu kanepede yer alan mavinin tonlarını Escade berjer ile tamamlayarak ortaya estetik bir görünüm çıkarabilirsiniz. Model içerisinde yer alan sünger bir adet olup uzun bir yapıya sahiptir. Modeli üç adet farklı renklerde kırlent tamamlamaktadır.

Florance Model Berjer

Florance Model Berjer

C yapısı sayesinde vücudunuzun rahat etmesini planlayan bu model, sırt kısmında kadife detaylara sahiptir. Modelde yer alan kırlent oldukça güzel görünmektedir. Modelin tamamında mavinin tonları baskın bir şekilde kullanılmıştır. Bu modeli satın alarak hem rahatlığa hem de mavi tonlarına kavuşabilirsiniz. Florance Model Berjer sayesinde ev dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Modelde kullanılan ayak, kısa bir yapıya sahiptir. Modelin kol kısımlarında sünger ile donatılmış bir yapı yer almaktadır. Florance sayesinde kaliteli bir oturma deneyimini evlerinize taşıyabilirsiniz.

Miami Model Kanepe

Estetik tasarımı ile yalnızca 2022 yılında değil sonrasında da anılacak bu ürün, beyaz renge sahiptir. Üründe bol miktarda kırlente yer verilmiş olup bu kırlentlerin farklı renklerde olduğu görülmektedir. Modelin kenar kısımlarında ve üst kısmında ahşap detaylar göze çarpmaktadır. Miami Model Kanepe sahibi olarak geleneksel bir stili odalarınızda kullanma şansına erişebilirsiniz. Geleneksel stil çizgisinden uzaklaşmayan bu kanepede modern havanın esintilerine de bol miktarda yer verilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir