Blog

Zamanın En Çok Öne Çıkan Oturma Grupları

Yaşam alanlarınızda yer verdiğiniz oturma grupları, doğru bir şekilde seçilmelidir. Bunun nedeni oturma gruplarının üzerinde çok zaman geçirmek ve orada yaşanan sohbetlerin verdiği keyiftir. Eviniz ile olan bağınızın güçlenebilmesi için oturma gruplarınızın sizin zevkinize göre dekore edilmesi son derece önemlidir. Hoşlandığınız stile göre bir L oturma grubu alabilecek iken ikili bir mobilya takımı da tercih edebilirsiniz. Eğer rahatınıza düşkün iseniz çift berjere sahip bir oturma grubu alabilirsiniz. Modern bir ev dekorasyonu yapmak için mobilyalarınızı doğru eşyalar ile kombin yapmanız da oldukça önemlidir. İhtişamlı mobilyalarınız ile ufak biblolarınızı bir arada kullanabilir ve modern bir görünüm elde edebilirsiniz.

Gösterişli Oturma Grupları

Gösterişli Oturma Grupları

Eğer yaşam alanlarınızda gösterişten hoşlanıyor iseniz bu oturma grubunu tercih edebilirsiniz. Mobilyalarınız ne kadar çok gösterişli olur ise dekorasyon yapmak da o kadar kolay olacaktır. Gösterişli ürünleriniz ile altın detaylara sahip bir avizeyi kombin yapabilirsiniz. Ayrıca mobilyalarınızın rengine uyum sağlayacak bir halı da tercih edebilirsiniz. Dikkat edeceğiniz farklı detaylar sayesinde evinizin genelini trend olarak düzenleyebilirsiniz. Evinizin salonunda ya da oturma odasında tercih edebileceğiniz bu takım, modern bir görünüm ortaya koyacaktır. Ayrıca lüks yaşamak isteyen insanlar için de bu takım idealdir. Salonların perdeleri ile aynı renk olabilecek ihtişamlı takımlar sizlere pozitif bir enerji verecektir.

Tezat Renkli Oturma Grupları

Dekorasyon yapılır iken kullanılacak mobilyaların renklerinin önemi büyüktür. Yalnızca salon ya da oturma odasında değil aynı zamanda mutfak ve yatak odasında da doğru renk seçimleri yapmak gerekmektedir. Hem duvarlarınızın hem de mobilyalarınızın doğru renkler ile donatılması, modern bir görünüm ortaya çıkaracaktır. Renkler sayesinde lüks bir odaya sahip olabilirsiniz. Oturma odalarınız için mobilya seçer iken tezat renkli oturma grupları ideal bir tercih olacaktır. Birbiri ile zıt olan iki rengin bir arada kullanılması özgün bir hava yaratacaktır. Örneğin beyaz bir berjer ile siyah bir ikil kanepeyi bir arada kullanabilir ve özgün bir atmosfer ortaya koyabilirsiniz. Bu ürünlere ek olarak altın detaylara sahip bir orta sehpa da kullanabilirsiniz. Altın detaylar sizleri 2022’nin ışıltılı dünyasında götürecektir.

Voyage Oturma Grubu

Voyage Oturma Grubu duvar renkleriniz ile uyumlu olabilecek bir mobilyadır. Seçtiğiniz bu mobilya ile gösterişli ve lüks bir hava yaratabilirsiniz. Mobilyanızın yanında bazı objeler kullanabilir ve dikkat çekiciliğini artırabilirsiniz. Bu mobilya ile odalarınızın asıl enerjisini ortaya çıkarabilirsiniz. Mobilyanızı altın varaklar ile süsleyerek daha hoş bir ortam elde edebilirsiniz.

Avangart Oturma Grubu

Avangart Oturma Grubu altın işlemeler ile hızlı uyum sağlayan bir mobilyadır. Mobilyayı renkli duvarlar ile süsleyebileceğiniz gibi sade duvarlarız ile de kullanabilirsiniz. Evinizde daha modern bir esintiye ulaşmak için spor malzemeler ile oturma grubunuzu kombin yapabilirsiniz.

Aynalı Oturma Grupları

Genel olarak dar alanlarda kullanımı uygun bulunan aynalı mobilyalar lüks bir ev dekorasyonu için idealdir. Küçük odalarınızın daha geniş ve iç açıcı görünebilmesi için aynalardan yardım alabilirsiniz. Klasik kesim aynalardan daha modern kesim aynalara kadar pek çok farklı model, oturma gruplarında yer alabilmektedir. Orta sehpa ya da yan sehpanın üst kısmı ayna ile kaplanabilmektedir. Kanepelerin kenar kısımlarında da ayna görünümlerine ulaşabilirsiniz.

Tomford Oturma Grubu

Tomfort Oturma Grubu

Evinizi yeni döşüyor iseniz ya da eski mobilyalarınızdan kurtulmak istiyor iseniz özgün desenlere sahip bu takımı tercih edebilirsiniz. Tomford Oturma Grubu klasik çağın iddialı tasarımlarını, modern çağın paralelliğinden kopmadan taşımaktadır. Oturma grubunun içerisinde yer alan ikili kanepe, sırt detayında dikişlere yer vermektedir. Bu dikişler sırtınızın daha rahat yerleşmesini sağlayacaktır. Oturma grubunuzun üzerinde fazla zaman geçiriyor iseniz rahatlık açısından bu model ideal olacaktır.

Serenity Oturma Grubu

Her mevsim bahar havası yaratabilecek bu takım odalarınıza özgün bir esinti katacaktır. Takımda yer alan renkler oldukça iddialıdır. Sarı yastıklar ile kombin yapılabilen bu oturma grubu, gold ayakları ile uzaktan bile dikkat çekmektedir. Oturma grubunda yer alan berjer, kenar kısımlarında özgün dekoratif stillere yer vermiştir. Serenity Oturma Grubu içerisinde yer alan sehpa iç içe geçmiş olarak konumlanmaktadır. Ayrı ayrı kullanılabilecek bu sehpa, yuvarlak bir şekle sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir