Blog

Dinlendirici Özelliği ile Herkesi Kendine Hayran Bırakan Berjer Modelleri

Genel olarak oturma grupları ya da köşe takımları içerisinde yer alan berjerleri ayrı da satın almak mümkündür. 2022 berjer modelleri dendiği zaman akla pek çok farklı tasarım gelmektedir. U tipi berjerlerden yan berjerlere kadar pek çok farklı model sizleri beklemektedir. Modellerin özgün sırt tasarımlarına sahip olması, sırtınızı rahat ettirecektir. Dinlenmek amacı ile üretilen bu tekli mobilyaların minder kısmı da oldukça rahattır. Oturdukça içine giden ve yaylanma basıncı ile sizleri iyi hissettiren bu mobilyaların farklı türlerine aşağıda yer verilmiştir. Bu türlerden yola çıkarak eviniz için en ideal berjere sahip olabilir ve şöminenizin karşısında keyif çayı içebilirsiniz.

Barcelona Berjer

Barcelona Berjer

Sırt kısımlarında kareli bir kumaşa yer veren Barcelona Berjer modelin iç kısmı sade bir kumaş ile donatılmıştır. Modelin iskeletinde ağaçtan yararlanılmış olup oldukça sağlam bir iskelete sahiptir.

Başak Berjer

Şıklığı ile gözlerinizi kamaştıracak Başak Berjer hem evinizde hem de bahçelerinizde size eşlik edecektir. Sade renk oturma grupları ile uyum yakalayabilecek bu berjer, U tipi berjer sınıfındadır. Berjerin ayak kısımları, yan süslemeleri ile aynı renk olup sarıdır.

Chanel Berjer

Geleneksel bir havayı odalarınıza taşımak istiyor iseniz bu modeli tercih edebilirsiniz. Klasik ya da geleneksel oturma gruplarınız ile uyum yakalayacak Chanel Berjer ile rahatlığı hissedeceksiniz. Berjerin hem ayak kısımlarında hem de kol koyma kısımlarında ahşap detaylara yer verilmiştir.

Delux Berjer

Rahatlığı ile adından bolca söz ettiren Delux Berjer yüksek bir forma sahiptir. Kalın minderi sayesinde yüksek oturma konforu sunan bu model, bir daha kalkmak istemeyeceğiniz türdendir. Modelin kenar kısımlarında baklava desenler görülmektedir.

Escade Berjer

Mavinin yumuşak tonlarını bünyesinde barındıran Escade Berjer hem sırtınızı hem de bacaklarınızı rahat ettirmek amacı ile tasarlanmıştır. Koltuğun minderi hem yüksek hem de geniş bir forma sahiptir.

Escape Berjer

Klasik duruşa sahip bir berjer arıyor iseniz bu modeli seçebilirsiniz. Escape Berjer ile şöminelerinizin karşısında rahat edeceksiniz. Hem salonunuza hem de oturma odanıza uyacak bu modelin iskeleti kayın ağacındandır. Bu nedenle uzun yıllar herhangi bir zarara uğramadan sizlere eşlik edecektir.

Florance Berjer

Arka kısmı ile iç kısmında iki farklı renge sahip olan bu model, oldukça özgün bir tasarıma sahiptir. Modelin alt kısmında açık mavi, üst kısmında ise lacivert görünmektedir. U tipi olan Florance Berjer ile konforu lüksle bir arada bulabilirsiniz.

Gloria Berjer

Parlak görünüşü ve kadife kumaşı sayesinde sizleri rahat hissettirecek Gloria Berjer satın alarak pişman olmayacaksınız. Modelin ayakları yere yapışık olup dayanıklı bir yapıya sahiptir. Modelin sırt kısmında ergonomik açıdan avantajlı bir tasarım bulunmaktadır.

Miami Berjer

Ahşabın doğal görünümünü berjerde arıyor iseniz bu model tam size göredir. Kare yapısı, uzun sırt kısmı ve yüksek süngeri ile Miami Berjer dikkatleri üzerine çekmektedir.

Milano Berjer

Açık rengi ile odalarınızın daha aydınlık bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Milano Berjer yüzeyinde yumuşak bir doku hâkimdir. Oturdukça derinleşen minderleri ile sizi kendisine hayran bırakacak bu berjeri çok seveceksiniz.

Paradise Berjer

Paradise Berjer kare yapısı ve keskin geçişleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Yüksek ayakları sayesinde yüzeyi daha kolay temizleyebilirsiniz. Berjerin iskeleti sağlam bir yapıya sahiptir. Berjeri geniş bir kırlent ile bir arada kullanabilirsiniz.

Richmond Berjer

Richmond Berjer estetik tasarımı ile sizleri kendisine hayran bırakacaktır. Modelin ayakları bulunmamaktadır. Düz bir alt tabakaya sahip olan üründe kol kısımları aşağıda kalmaktadır. Oturduğunuzda vücudunuzun şeklini alan bu ürün ile rahatlığı en derinlerde hissedebilirsiniz.

Rixos Berjer

Rixos Berjer

Kırmızı kumaş rengi ile göz kamaştıran Rixos Berjer özellikle salonlarınızda kullanmanız amacı ile tasarlanmıştır. Ayak kısmı yuvarlak bir forma sahip olan ürünün sırt kısmında u geçişler hâkimdir. Berjerde kolunuzu koymanız için bir alan bulunmamaktadır.

Roma Berjer

Roma Berjer modelinde yer alan açık renk, farklı oturma grupları ile kolayca uyum sağlamaktadır. Modelde yer alan kare minder hem geniş hem de konforludur. Modelin ayak kısımları yere yakın bir dizayna sahiptir. Sırt kısımlarında ise konforu artırmak amacı ile ekstra bir sünger yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir